Bad mouth breath removal

FotoSan® Blue dvigubo veikimo mėlyna šviesa

Su FotoSan® Blue tirpalu naikina bakterijas per 10s/30s

Šviesa aktyvuota dezinfekcija atliekama, naudojant fotoaktyvią substanciją (fotoiniciatorių) ir tam tikro bangos ilgio šviesą. Fotoiniciatorius, aktyvuotas šviesa, skaido deguonies molekulę į laisvuosius O· radikalus arba neigiamus O- anijonus, kitaip vadina-mus ROS (Reactive Oxygen Specimen = reaktyvus deguonis). Ši dezinfekcija odontologijoje per paskutinius 4-5 metus vis plačiau taikoma, gydant gingivitą, periodontitą, periimplantitą bei atliekant šaknies kanalų dezinfekciją. Puikūs rezultatai gaunami gydant chronišką periodontitą, kai ženkliai sumažinamas periopa-togeninių bakterijų kiekis bei dantenų kišenių gylis.Priešingai nei antibiotikai, šviesa aktyvuota dezinfekcija veikia akimirksniu, nes reaktyvus deguonis sudrasko bakterijos membra-ną, nesukuria bakterijų atsparumo ir neturi šalutinio neigiamo poveikio, todėl atliekamų procedūrų skaičius yra neribotas.

FotoSan® Blue fotoaktyvi substancija yra riboflavino (B2 vitaminas) žalios spalvos milteliai, įpakuoti švirkšte. Miltelius galima maišyti su vandeniu arba 2-3% vandenilio peroksidu. Vandenilio peroksidas pagreitina deguonies molekulės skilimą į reaktyvųjį deguonį. Galimos 2 konsistencijos: skystis šaknies kanalų dezinfekci-jai ir gelis dantenų kišenių ir danties paviršiaus dezinfekcijai.

pirmas img 300x294

Halitosis STOP rinkinys

Dažniausia halitozės priežastis yra anaerobinės gram-neigiamos bakterijos, kurios išskiria lakius sieros junginius. Šios bakterijos gyvena nugarinėje liežuvio dalyje. Kitos halitozės priežastys yra negydomos ligos, tokios, kaip periodontitas, tonzilitas, abscesai ir kt.Efektyviausias halitozės gydymas – tai bakterijų biofilmo pašalinimas. O tai labai efektyviai galima atlikti, naudojant 3-jų žingsnių Halitosis STOP rinkinį:1.FotoSan® Blue dezinfekcija su reaktyviu deguonimi, kuri max sumažins bakterijų biofilmą. 2.ProlacSan® probiotikų gelio su milijardais teigiamų laktobacilų aplikavimas ant liežuvio, taip neleidžiant plisti gram-neigiamų bakterijų kolonijai.3.Teigiamų bakterijų koncentracijos palaikymas kasdiene vienos ProlacSan® probiotikų pastilės doze.

antras img 294x300