Dantų balinimas

Šiandien nesunkiai galima turėti ne tik sveikus, bet ir baltus dantis. Todėl mūsų klinika savo pacientams siūlo kabinetinį dantų balinimą bei dantų balinimą kapomis.

Dantų balinimas kapomis

Pacientui yra pagaminamos individualios abiejų žandikaulių kapos ir namuose jos užpildomos balinamąja medžiaga iš švirkštų, kuriuos taip pat galima įsigyti mūsų klinikoje. Dantų balinamoji medžiaga būna skirtingos koncentracijos, todėl prieš ją įsigyjant patariame pasikonsultuoti su mūsų klinikos specialistu.

Dantų balinimas kapomis Dantų balinimas kapomis 2

Užpildytos balinamąja medžiaga individualios kapos uždedamos ant dantų ir laikomos nurodytą laiko tarpą. Kapos dedamos kiekvienai nakčiai arba 3-4 valandoms kiekvieną dieną, atsižvelgiant į tai, kiek procentų peroksido yra balinamojoje medžiagoje. Aktyvus komponentas balinimo metu skyla, deguonis patenka į emalį ir taip skaido spalvotus junginius, balindamas dantis.

Dantų balinimas kapomis 3 300x133

Balinant dantis individualiomis kapomis pacientas gali pats reguliuoti balinimo procesą ir jo rezultatus, taip pat, siekiant išlaikyti dantų baltumą, visuomet yra galimybė pagamintas individualias kapas panaudoti ir ateityje.

Dantų balinimas prieš ir po 300x175

Kabinetinis dantų balinimas

Kabinetinis dantų balinimas mūsų klinikoje yra greitesnis būdas lyginant su balinimu individualiomis kapomis. Dantys yra padengiami specialiu balinimo geliu, kurio koncentracija yra didesnė nei naudojamo balinant dantis kapomis, todėl pacientas gali iš karto pamatyti rezultatą. Atsižvelgiant į dantų spalvą mūsų klinikos specialistai rekomenduoja atlikti daugiau nei vieną dantų balinimo procedūrą.

Dantų balinimas prieš ir po 2 300x187

Atlikus kabinetinį dantų balinimą mūsų klinikos specialistas suteiks pacientui išsamią informaciją apie tai, kaip prižiūrėti dantis, kad jie kuo ilgiau išliktų balti. Dažniausiai kabinetinio balinimo efektas išlieka apie porą metų.

Tiek balinant dantis kapomis, tiek odontologo kabinete pacientas gali pajusti padidėjusį dantų jautrumą. Tuo tikslu galima naudoti specialias pastas, o jei dantų jautrumas ypač intensyvus – rekomenduojame naudoti specialias nujautrinančias pastas į kapas.

Atkreipiame pacientų dėmesį į tai, kad prieš atliekant dantų balinimo procedūrą PRIVALU atlikti profesionalią burnos higieną!