Estetinis plombavimas

Kas yra estetinis plombavimas?

Estetika suprantama kaip grožis, tobula forma, lygiagretumas, nepriekaištinga spalva. Šiandien yra labai daug priemonių, padedančių žmogui suteikti puikią dantų formą, spalvą, padėtį dantų lanke, pavyzdžiui, bemetalė keramika, laminatės, implantų sistemos, kabių (breketų) sistemos. Tačiau, taikant estetinį plombavimą patiriama mažiausia intervencija ir maksimaliai išsaugomi natūralūs danties audiniai, dantys išlieka gyvybingi, atkuriama natūrali dantų forma arba koreguojami kai kurie defektai, sukuriamos visos norimos smulkiausios detalės, natūralus danties skaidrumas. Taip atstatomas ar sukuriamas individualus dantų grožis. Naudojant šią dantų estetikos priemonę naudojama plombinė medžiaga, kurios sukibimas su dantimi, dilimas, spalvos ir kitos fizinės savybės prilygsta natūralių dantų savybėms.

Pvyzdžiui, nuskilus dančiui mūsų klinikos specialistai gali suformuoti trūkstamą jo dalį pagal likusios danties dalies spalvą, pagal buvusią formą – taip tarsi „atkuriamas“ dantis, kuris atrodo kaip natūralus, niekas net nepastebės, kad kažkas pasikeitė.

estetinis 211x300

Estetika po truputį tampa neatskiriama kasdienybės dalimi. Jei esate nepatenkinti savo dantų forma, pozicija ar spalva, Jums gali padėti estetinis plombavimas, kuris, beje, norimą rezultatą padeda pasiekti greičiau nei kitos priemonės. Estetinio plombavimo galimybės iš tiesų plačios – galima plombuoti vieną dantį arba net išlyginti visus priekinius dantis, taip priverčiant šypsotis nesišypsantį žmogų. Dantų susigrūdimas išlyginamas rekonstruojant dantų eilę, uždaromi tarpai tarp dantų, dantys pakreipiami, pasukami, o trūkstami audiniai pakeičiami natūralių ir prie sveikų dantų pritaikytų atspalvių ir skaidrumo plombomis.

dar 300x66

dar2 300x66

Untitled 4 300x85

Vieno apsilankymo pas mūsų klinikos specialistą metu plombuojami 4-6 dantys, todėl jau po pirmo karto pacientas gali džiaugtis natūraliai gražiais dantimis ir puikia šypsena.

Prieš estetinį plombavimą svarbu apie tai pasitarti su mūsų klinikos odontologu. Taip pat būtina patikrinti burnos higieną. 

Estetinis plombavimas dažniausiai taikomas dėl geresnės dantų išvaizdos. Tačiau tai naudinga ir todėl, kad dantims sugrąžinama ankstesnė būsena ir jie funkcionuoja kaip anksčiau. Tai leidžia ir toliau valgyti mėgstamą maistą ir nesutrikdyti natūralios mitybos.

Estetinio plombavimo procedūros dėka Jūsų dantys taps sveiki ir apsaugoti, o šypsena – nepakartojamai žavi!