Implantavimas

Kokių žinių apie dantų implantus ir implantavimo procedūras turite pasisemti, kad ramiai sėstumėte į odontologo kėdę ir patikėtumėte mums savo šypseną?

Žmogaus organizmas – sudėtingas mechanizmas, kurį būtina nuolat ir tinkamai prižiūrėti. Didelę reikšmę žmogaus išvaizdai ir gyvenimo kokybei turi gražūs ir tinkamai sutvarkyti dantys.

Šiuo metu rinkoje siūloma gausybė dantų implantų, tačiau patariame pasinaudoti pirmaujančių šioje srityje gamintojų produktais. Tokie gamintojai turi ilgametę gamybos ir mokslinių tyrimų patirtį, jų implantai yra kokybiškiau paruošti – paviršius unikalus, pagamintas iš gryno titano, ko negalima pasakyti apie pigius ir rinkoje menkai žinomus implantus.

Mūsų odontologai dirba su labiausiai moksliškai pagrįsta ir patikima šveicarų sukurta „Straumann“ implantų sistema. Ją pritaikant gana paprasta atlikti chirurgines operacijas (ar procedūras), naudoti įvairius protezavimo būdus, leidžiančius kūrybiškai spręsti net ir sudėtingiausius atvejus. Be to, šie implantai ypač pateisina lūkesčius tais atvejais, kai trūksta kaulo. Nustatyta, kad speciali implantų danga užtikrina gerą ir greitą sugijimą beveik visu 100 proc.

 

Strauman danties implantacija 300x118

Vienas naujausių laimėjimų tobulinant implanto paviršiaus galimybes – „Straumann“ patentuotas „SLActive“ paviršius. Dantų implantai su šiuo paviršiumi garantuoja didesnį saugumą ir greitesnį kaulo atkūrimą. Gijimo laikas nuo 6-8 savaičių sutrumpėja iki 3-4 savaičių, o protezuoti nuolatinį dantį įmanoma jau nuo šeštos savaitės. Ant „SLActive“ paviršiaus susidaro 60 proc. daugiau kaulinio audinio, ir tai – geriausi rezultatai implantų rinkoje.

Taip pat kompanija „Straumann“ sukūrė ir patentavo naują medžiagą „Roxolid“. Tai naujas titano ir cirkonio lydinio implantas. Jis net 50 proc. tvirtesnis už įprastus titano implantus ir labai padidina greito gijimo galimybę, sumažina neprigijimo riziką ir užtikrina geresnį minkštųjų audinių priaugimą prie implanto.

Jau pirmo apsilankymo pas gydytoją metu pateiksime atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus, aptarsime ir sudarysime gydymo planą, suskirstysime jį etapais, išsamiai pagrįsime kainas, gydymo trukmę ir kt.

Rentgeno nuotraukoje matosi 21 danties
Rentgeno nuotraukoje matosi 21 danties skilusi šaknis

Pašalintas dantis žaizda susiūta
Pašalintas dantis, žaizda susiūta

„Straumann“ Bone level SLActive implantas
„Straumann“ Bone level SLActive implantas

Formuojamos dantenos su gijimo galvute
Formuojamos dantenos su gijimo galvute

Laikinas vainikėlis
Laikinas vainikėlis

Dantenos prieš galutinį protezavimą
Dantenos prieš galutinį protezavimą

Baigus darbą 
Baigus darbą

Nuotrauka su „Straumann“ implantu
Nuotrauka su „Straumann“ implantu