Terapinis gydymas

Terapinis gydymas – tai profilaktinė dantų apsaugos priemonė nuo ėduonies, arba jau ėduonies pažeistų dantų kietųjų audinių atstatymas, tradiciškai vadinamas plombavimu.

Dantų ėduonis (arba dantų kariesas) – viena labiausiai paplitusių ligų pasaulyje. Ėduonis atsiranda, kai dantų emalyje pradeda mažėti mineralinių medžiagų (kalcio ir fosforo). Ilgainiui emalis lūžta ir susiformuoja ertmė.

Esant dantų ėduoniui gelia ir skauda dantis nuo šaltų, karštų, saldžių ir rūgščių produktų, pacientas negali normaliai sukramtyti maisto. Skaudant dantims, sutrinka ne tik seilių išsiskyrimas, bet ir skrandžio sulčių gamyba, todėl sutrinka ir maisto virškinimas.

terapinis-gydymas-288x300.png

Plombavimo metu dantims suteikiama taisyklinga anatominė forma ir tokiu būdu atsatoma kramtymo funkcija. Parenkant identiškai tinkančią spalvą ir dirbant su aukštos kokybės plombinėmis medžiagomis, pasiekiamas ne tik funkcionalus bet ir estetiškas rezultatas.  Šis konservatyvus (nechirurginis) gydymo metodas padeda išsaugoti danties nervo gyvybingumą, bei išvengti galimų jo pažeidimų ir tolimesnių komplikacijų.

Mūsų klinikoje terapinis gydymas gali būti atliekamas taikant vietinę nejautrą. Išsamiai diagnostikai naudojame skaitmeninį dentalinį viziografą, padedantį aptikti pradinius ėduonies pažeidimus sunkiai matomose vietose – tarpdančiuose ir kontaktiniuose taškuose.

terapinigs-gydymas-2.png

Mūsų klinikoje atliekamas kokybiškas dantų plombavimas, senų ir nekokybiškų plombų pakeitimas, nuskilusių danties kampų ir vainikinės danties dalies atstatymas taikant šiuolaikinius nuskausminimo metodus bei sugrąžinant prarastą formą, funkciją ir estetiką naudojant odontologijos rinkoje prieinamas tik aukštos kokybės sertifikuotas medžiagas bei technologijas.